Witamy na naszym blogu!

Witamy na naszym blogu!

Chcielibyśmy wszystkich serdecznie powitać na naszym firmowym blogu, którego zadaniem będzie uzupełnienie informacji, które znajdziecie na naszej stronie internetowej. Blog powstał z myślą o Was, drodzy Klienci. Rozpoczynamy nowy rok mocnym wejściem, poszerzeniem naszej działalności. Dlatego postanowiliśmy zmienić naszą nazwę i od 2015 roku staramy się sprostać waszym oczekiwaniom jako BTD Services (od 2009 Biuro Tłumaczeń i Doradztwa BTD).

Krok po kroku rozszerzaliśmy nasz asortyment usług i doszliśmy do wniosku, ze czas na zmiany. Nowy rok, nowe nadzieje, nowa jakość. Specjalizujemy się już nie tylko w tłumaczeniach, ale również budujemy wizerunek firm w Internecie, tworzymy wielojęzyczne strony internetowe i zapewniamy fachowe usługi DTP.

Zadowolenie Klienta jest priorytetem wszystkich naszych działań, dlatego stawiamy na terminowe wykonanie zleceń, ale przede wszystkim celujemy w najwyższą jakość.

Przeszliśmy dużą metamorfozę, stając się profesjonalną grupą z olbrzymią pasją, która wytycza kolejne cele w naszym zawodowym życiu. Zakres naszych usług systematycznie się poszerza, dlatego znajdziecie wśród nas specjalistów z wielu trudnych dziedzin przekładu, ale również zatrudniamy najlepszych tłumaczy przysięgłych oraz konferencyjnych, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantują realizację zadań na najwyższym poziomie. Tacy już jesteśmy. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i podchodzimy do niego maksymalnie skoncentrowani.

Pozdrawiamy, Btdservices.pl

Solaris Bus & Coach
CMC-KUHNKE
Spiromatic
Deftrans
Tarczyński
Omega
Mikroster
Dinx Group