Referencje

Home| Referencje

Referencje

Wysoką jakość naszych usług oraz wyznaczane przez nas standardy współpracy doceniają nasi klienci. Ich sukcesy, zarówno na rynkach międzynarodowych jak i w nawiązywaniu nowych relacji biznesowych z partnerami zagranicznymi, są dla nas największą nagrodą. Do tej pory zaufali nam m.in.:

SOLARIS NORGE AS, spółka-córka wiodącego w Europie producenta autobusówSOLARIS NORGE AS, spółka-córka wiodącego w Europie producenta autobusów

"(...) Zlecane przez nas projekty obejmowały tłumaczenia dokumentów przetargowych z j. norweskiego na j. polski. Sprawna obsługa klienta i terminowość wykonywanych zadań sprawiają, iż bardzo miło jest nam zarekomendować BTD Services jako godnego partnera biznesowego."

Pobierz

CMC KUHNKE GMBH, międzynarodowy producent rozwiązań dla przemysłu spożywczegoCMC KUHNKE GMBH, międzynarodowy producent rozwiązań dla przemysłu spożywczego

"(...) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z BTD Services i ich usług świadczonych terminowo i na wysokim poziomie. Szybkość reakcji, elastyczność i ukierunkowanie na klienta przyczyniają się do pozytywnego doświadczenia wynoszonego ze współpracy z BTD."

Pobierz

NV SPIROMATIC SA, producent silosówNV SPIROMATIC SA, producent silosów

" (...) Nasze zlecenia tłumaczeniowe dotyczą najczęściej tekstów technicznych związanych z naszą branżą. (...) Wszystkie zlecenia realizowane są przez BTD Services terminowo i z zachowaniem wszelkich standardów jakości."

Pobierz

TARCZYŃSKI S.A., producent wędlinTARCZYŃSKI S.A., producent wędlin

Dla naszego klienta, lidera na rynku kabanosów oraz czołowego producenta wyrobów wędliniarskich, tłumaczymy regularnie m.in. opisy produktów na rynki zagraniczne.

OMEGA ACCOUNTING AS & POLISH CONNECTION, doradztwo i rachunkowośćOMEGA ACCOUNTING AS & POLISH CONNECTION, doradztwo i rachunkowość

"(...) Współpraca z BTD Services zawsze przebiega bezproblemowo, szybko i sprawnie. Szczególnie chcielibyśmy podkreślić fachowość osób dokonujących tłumaczenia oraz kompetentną obsługę osób przyjmujących zlecenia. (...)"

Pobierz

DEFTRANS Sp. z o.o., producent mebli łazienkowychDEFTRANS Sp. z o.o., producent mebli łazienkowych

"(...) Przy każdym zlecanym projekcie BTD wykazywało się terminowością, starannością wykonywanych przekładów oraz doskonałym zarządzaniem nawet dużymi projektami. Na uwagę zasługuje także bardzo miła obsługa klienta oraz atrakcyjne ceny idące w parze z najwyższą jakością wykonywanych tłumaczeń. (...)"

Pobierz

DINX GROUP SP. Z O.O., agencja reklamowaDINX GROUP SP. Z O.O., agencja reklamowa

"(..) Firma BTD również doskonale sprawdziła się w zakresie tłumaczeń specjalistycznych na rzecz etykiet i opakowań produktów chemicznych, stając się naszym stałym dostawcą w tym zakresie. Opierając się na naszej długotrwałej współpracy mamy przyjemność z czystym sumieniem polecić BTD Services jako zaufanego partnera i dostawcę usług tłumaczeniowych. (...)"

Pobierz

MIKROSTER S.C., producent automatyki przemysłowejMIKROSTER S.C., producent automatyki przemysłowej

"(...) AP Mikroster s.c. korzysta z usług BTD od początku roku 2010 r. (...) Za każdym razem zlecenia były realizowane terminowo i zgodnie z ustalonymi warunkami, a poziom tłumaczenia nie pozostawiał nic do życzenia. (...)"

Pobierz

PYCH INTERNATIONAL ELECTRONICS Sp. z o.o., dystrybutor sprzętu satelitarnegoPYCH INTERNATIONAL ELECTRONICS Sp. z o.o., dystrybutor sprzętu satelitarnego

"(...) zlecaliśmy BTD tłumaczenie specjalistycznych tekstów m.in. technicznych i prawnych, w różnych kombinacjach językowych (...) Przy każdym zlecanym tłumaczeniu BTD wykazywało się terminowością, starannością wykonywanych przekładów oraz bezproblemową współpracą ukierunkowaną na zadowolenie klienta. (...)"

Pobierz

CHILISTUDIO, agencja reklamowaCHILISTUDIO, agencja reklamowa

"... na podstawie doświadczeń płynących z naszej współpracy możemy stwierdzić, że BTD jest firmą, która terminowo wywiązuje się ze zlecanych tłumaczeń, wykazując przy tym duży profesjonalizm, kompetencje tłumaczeniowe i szczególną troskę o klienta..."

Pobierz

LIFESTYLE TRADE Sp. z o.o., firma handlowaLIFESTYLE TRADE Sp. z o.o., firma handlowa

" (...) Potwierdzamy wysoką jakość usług świadczonych przez BTD. Zlecenia realizowane są w pełni profesjonalnie, terminowo, przy dużym zaangażowaniu ze strony przedstawicieli firmy. (...)"

Pobierz

KRUS, Oddział Regionalny we Wrocławiu

"(...) BTD Services realizując zlecenia, daje dowód solidnego i profesjonalnego podejścia do wykonywanych zadań. Tłumaczenia realizowane są z zachowaniem zasad należytej stranności oraz terminowo. Firma jest bardzo dobrze zorganizowana oraz elastycznie dostosowuje sie do naszych potrzeb."

Pobierz

ART SOLUTIONS, dostawca kompleksowych rozwiązań medycznych i laboratoryjnych

"(...) BTD Services realizowało wielokrotnie na rzecz ART SOLUTIONS następujące usługi: tłumaczenie specjalistyczne tekstów medycznych i farmaceutycznych; skład do druku materiałów marketingowych, m.in. nalepek i ulotek. (..) Dostarczane tłumaczenia zawsze cechowała wysoka jakość. (..)"

Pobierz

REJMAN s.c., Kancelaria Patentowa

Dla naszego klienta, kancelarii patentowej z Wrocławia, tłumaczymy regularnie skomplikowane wnioski patentowe z zakresu biotechnologii, chemii, medycyny, mechaniki i elektroniki.

Solaris Bus & Coach
CMC-KUHNKE
Spiromatic
Deftrans
Tarczyński
Omega
Mikroster
Dinx Group