FacebookGoogle+
Nasze usługi Twoją najlepszą wizytówką

TŁUMACZENIA LITERACKIE

Co obejmują tłumaczenia literackie?

Współpracujący z nami tłumacze niejednokrotnie mają już na swoim koncie tłumaczenia na język polski książek znanych międzynarodowych autorów (literatura piękna i użytkowa). Tłumaczymy m.in.:

  • powieści historyczne
  • powieści fantastyczne
  • książki naukowe
  • poradniki
  • publikacje branżowe.

Czas wykonania tłumaczenia oraz jego koszt uzależniony jest od liczby stron oryginału oraz trudności w interpretacji tekstu. Wszelkie szczegóły ustalane są indywidualnie ze zleceniodawcą. W czasie wyceny tłumaczeń dochowujemy wszelkich tajemnic w zakresie informacji na temat praw autorskich zakupionych przez wydawnictwa.

Kim są nasi tłumacze literaccy?

Tłumaczenie literatury jest dla biura tłumaczeń dziedziną prestiżową. Dana specjalizacja sama w sobie jest dość specyficzna. Nasza oferta skierowana jest do wydawnictw, czasopism oraz firm.

Bardzo często nasi tłumacze literatury są jednocześnie pisarzami, co dodatkowo gwarantuje, iż mogą najlepiej zrozumieć autora i przetłumaczyć każdą jego myśl oraz uczucie wiernie i „zgrabnie”. Mamy na myśli nie tylko dokładności narracji, lecz także m.in. zrozumieniu emocji, melodii języka i uczuć, którymi autor chce podzielić się z innymi.

Współpracujemy także z wydawnictwami branżowymi, m.in. medycznymi i technicznymi (mamy na koncie m.in. tłumaczenie z j. niemieckiego obszernej publikacji Uwe Groebera poświęconej lekom i mikroskładnikom spożywczym).

Jeżeli szukasz tłumaczeń literackich oraz branżowych pozycji książkowych najwyższej jakości, dobrze trafiłeś. Zachęcamy do zamówienia wyceny i przesłania plików. Konsultacja jest bezpłatna i umożliwi Ci dokładne wyobrażenie o przebiegu prac nad projektem tłumaczeniowym.

Zapraszamy do współpracy wydawców książek działających na rynku ogólnopolskim jak i tych kierujących swoje zainteresowanie ku rynkom lokalnym.

Zamów teraz Bezpłatna wycena

Języki tłumaczeń

angielski niemiecki francuski rosyjski włoski hiszpański portugalski niderlandzki duński szwedzki norweski czeski słowacki węgierski bułgarski rumuński chorwacki grecki macedoński serbski słoweński bośniacki ukraiński białoruski litewski łotewski estoński mołdawski kataloński chiński japoński arabski