FacebookGoogle+
Nasze usługi Twoją najlepszą wizytówką

ZESPÓŁ

Poniżej prezentujemy wybranych członków naszego zespołu, który zawsze czuwa i pracuje nad bezbłędną i terminową realizacją Twojego zlecenia. To właśnie współpraca między tymi ludźmi przyczynia się do wysokiej jakości realizowanych przez nas usług i sprawia, że zlecenie nam tłumaczenia lub wykonania innej usługi jest zawsze decyzją, której nie będziesz żałował!

 

Dariusz Mucha - tłumaczenia i skład DTP

Dariusz Mucha

Właściciel i założyciel BTD Services. Absolwent prestiżowej Szkoły Tłumaczy i Języków Obcych UAM w Poznaniu. W BTD Services odpowiedzialny za organizację tłumaczeń ustnych, prowadzenie dużych i skomplikowanych projektów tłumaczeniowych i DTP oraz działania marketingowe.


Katarzyna Biernacka - obsługa klienta i administracja

Katarzyna Biernacka

Zajmuje się obsługą klienta i zleceń bieżących, administracją oraz rozliczeniami. Osoba niebywale cierpliwa i zawsze służąca pomocą. Prywatnie miłośniczka literatury.


Marta Wozińska - weryfikacja tłumaczeń

Marta Wozińska

Absolwentka filologii angielskiej. W BTD Services zajmuję się weryfikacją tłumaczeń z i na j. angielski. Doświadczona nauczycielka j. angielskiego. Koneserka dobrych filmów i dobrej muzyki.


Tłumacze

Emilia Skowrońska - tłumacz literacki j. angielskiego i niemieckiego

Emilia Skowrońska

Tłumacz literacki j. angielskiego i niemieckiego. Autorka kilkudziesięciu przekładów literackich oraz z zakresu dietetyki, muzyki i marketingu.

Jolanta Jurkunas - tłumacz ustny i pisemny j. litewskiego

Jolanta Jurkunas

Native speaker oraz tłumacz ustny i pisemny j. litewskiego. Absolwentka filologii Litewskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.


Magdalena Rychła - tłumacz przysięgły j. hiszpańskiego

Magdalena Rychła

Absolwentka Iberystyki Uniwersytetu Warszawskiego i tłumacz przysięgły j. hiszpańskiego. Specjalizuje się w tłumaczeniach prawnych, finansowych, i technicznych.

Katarzyna Kruszka - tłumacz przysięgły i ustny j. włoskiego

Katarzyna Kruszka

Tłumacz przysięgły i ustny j. włoskiego. Absolwentka filologii włoskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w tłumaczeniach finansowych, bankowych i prawniczych.


Marzena Pakuła-Piaścik - tłumacz przysięgły i ustny j. norweskiego

Marzena Pakuła-Piaścik

Tłumacz przysięgły, ustny i specjalistyczny j. norweskiego. Specjalizuje się m.in w tłumaczeniu tekstów medycznych.

Joanna Bernat - tłumacz j. norweskiego

Joanna Bernat

Tłumacz i lektor j. norweskiego. Absolwentka skandynawistyki Uniwersytetu Gdańskiego. Ma na koncie m.in tłumaczenie literackie (Cena prawdy autorstwa Ellinor Rafaelsen).

Zamów teraz Bezpłatna wycena

Języki tłumaczeń

angielski niemiecki francuski rosyjski włoski hiszpański portugalski niderlandzki duński szwedzki norweski czeski słowacki węgierski bułgarski rumuński chorwacki grecki macedoński serbski słoweński bośniacki ukraiński białoruski litewski łotewski estoński mołdawski kataloński chiński japoński arabski