Zespół

Home| Zespół

Zespół

Poniżej prezentujemy wybranych członków naszego zespołu, który zawsze czuwa i pracuje nad bezbłędną i terminową realizacją Twojego zlecenia. To właśnie współpraca między tymi ludźmi przyczynia się do wysokiej jakości realizowanych przez nas usług i sprawia, że zlecenie nam tłumaczenia lub wykonania innej usługi jest zawsze decyzją, której nie będziesz żałował!

Dariusz Mucha

Właściciel i założyciel BTD Services

Absolwent prestiżowej Szkoły Tłumaczy i Języków Obcych UAM w Poznaniu. W BTD Services odpowiedzialny za organizację tłumaczeń ustnych, prowadzenie dużych i skomplikowanych projektów tłumaczeniowych i DTP oraz działania marketingowe.

Katarzyna Biernacka

Obsługa klienta i administracja

Zajmuje się obsługą klienta i zleceń bieżących, administracją oraz rozliczeniami. Osoba niebywale cierpliwa i zawsze służąca pomocą. Prywatnie miłośniczka literatury.

Emilia Skowrońska

Angielski | Niemiecki

Tłumacz literacki j. angielskiego i niemieckiego. Autorka kilkudziesięciu przekładów literackich oraz z zakresu dietetyki, muzyki i marketingu.

Jolanta Jurkunas

Litewski

Native speaker oraz tłumacz ustny i pisemny j. litewskiego. Absolwentka filologii Litewskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

Magdalena Rychła

Hiszpański

Absolwentka Iberystyki Uniwersytetu Warszawskiego i tłumacz przysięgły j. hiszpańskiego. Specjalizuje się w tłumaczeniach prawnych, finansowych, i technicznych.

Katarzyna Kruszka

Włoski

Tłumacz przysięgły i ustny j. włoskiego. Absolwentka filologii włoskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w tłumaczeniach finansowych, bankowych i prawniczych.

Marzena Pakuła-Piaścik

Norweski

Tłumacz przysięgły, ustny i specjalistyczny j. norweskiego. Specjalizuje się m.in w tłumaczeniu tekstów medycznych.

Joanna Bernat

Norweski

Tłumacz i lektor j. norweskiego. Absolwentka skandynawistyki Uniwersytetu Gdańskiego. Ma na koncie m.in tłumaczenie literackie (Cena prawdy autorstwa Ellinor Rafaelsen).

Agnieszka Oronowicz-Jaśkowiak

Angielski | Niemiecki | Francuski

Tłumacz specjalistyczny j. angielskiego, niemieckiego i francuskiego. Absolwentka medycyny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w tłumaczeniu tekstów medycznych.

Marioanna Louka

Grecki i Angielski

Grecka tłumaczka ustna i pisemna, absolwentka Wydziału Translatoryki i Stosunków Międzynarodowych w Strasburgu. Specjalizuje się w tłumaczeniach technicznych i marketingowych.

Tomasz Pawłowski

Angielski

Tłumacz pisemny j. angielskiego. Absolwent Biotechnologii Przemysłowej, Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej. Posiadam doświadczenie zawodowe w branży biotechnologicznej i farmaceutycznej. Specjalizuję się m. in. w tłumaczeniu dokumentacji patentowej z dziedzin biotechnologii, farmacji medycyny i szeroko rozumianego przemysłu chemicznego i spożywczego.

Solaris Bus & Coach
CMC-KUHNKE
Spiromatic
Deftrans
Tarczyński
Omega
Mikroster
Dinx Group