FacebookGoogle+
Nasze usługi Twoją najlepszą wizytówką

AKTUALNOŚCI

Tłumaczenie patentów technicznych, medycznych i biotechnologicznych

02.11.2017

Miło nam poinformować, iż od ponad sześciu miesięcy współpracujemy z Kancelarią Patentową "Rejman" s.c. z Wrocławia, dla której regularnie tłumaczymy skomplikowane wnioski patentowe z zakresu biotechnologii, chemii, medycyny, mechaniki i elektroniki.

Tłumaczenie ustne szeptane podczas konferencji organizowanej przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii

29.03.2017

W dniach 28-29 marca 2017r. BTD Services zapewniało obsługę tłumaczeniową podczas konferencji Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii organizowanej we Wrocławiu. Konferencja była tłumaczona na j. angielski dla zagranicznych gości.

Współpraca z CMC KUHNKE GmbH

17.03.2017

W ostatnim czasie poziom świadczonych przez nas usług doceniło CMC KUHNKE GmbH - niemiecka centrala amerykańskiego koncernu specjalizującego sie w produkcji urządzeń pomiarowych dla przemysłu spożywczego. CMC KUHNKE pozostaje liderem w branży od momentu powstania w 1971r. Dla naszego klienta realizujemy tłumaczenia techniczne z j. angielskiego i niemieckiego na wszystkie języki europejskie.

Tłumaczenie dokumentacji dot. budowy mostu w Norwegii

28.02.2017

Dla naszego klienta zakończyliśmy właśnie tłumaczenie z j. norweskiego obszernej dokumentacji technicznej (450 stron) dot. budowy mostu w Norwegii.

Współpraca z MARUBOSHI Central & Eastern Europe Sp. z o.o.

03.11.2016

Miło nam poinformować, iż od lipca 2016 r. ściśle współrpacujemy z oddziałem japońskiej firmy Maruboshi Co., Ltd., zajmującej się tłumaczeniami specjalistycznymi oraz lokalizacją dokumentacji technicznej. Firma matka, Maruboshi Co. Ltd., została założona 28 lipca 1954 roku w Tokio. Dla europejskiego oddziału MARUBOSHI realizujemy skomplikowane projekty DTP.

Tłumaczenie na 6 języków

30.09.2016

Dla naszego klienta - wiodącego producenta drzwi na rynku polskim, firmy DRE Sp. z o.o. zakończyliśmy realizację projektu tłumaczeniowego polegającego na tłumaczeniu na 6 języków instrukcji obsługi oraz kart gwarancyjnych. Tłumaczenie wykonywaliśmy na j. angielski, niemiecki, czeski, słowacki, rumuński i węgierski.

Skład książki wraz z projektem okładki

05.07.2016

Miło nam poinformować, iż zakończyliśmy kompleksowy skład książki (wraz z projektem okładki) pana Henryka Monkiewicza. Poradnik "Miody, zioła i warzywa, czyli z naturą zdrowiej" ukaże się na rynku już niedługo i jest skierowany do wszystkich miłośników zdrowego stylu życia i zdrowego odżywiania. Gorąco polecamy!

Skład komputerowy (DTP) ulotek leku

10.05.2016

Zakończyliśmy realizowany dla naszego warszawskiego klienta projekt z zakresu składu ulotek i nalepek na opakowania wprowadzanego na polski rynek leku

Nowi native speakerzy w naszym zespole

09.05.2016

W ostatnich tygodniach powiększyliśmy nasz zespół o kilku nowych native speakerów, którzy czuwają nad jakością przekładów na j. obcy. Dołączyli do nas koledzy z: Wielkiej Brytani, USA, Niemiec, Włoch, Francji, Belgii, Hiszpani, Rosji i Węgier

Szóste urodziny!

02.11.2015

To już 6 lat! W listopadzie 2009 r. rozpoczęliśmy świadczenie usług dla Państwa i współpraca ta trwa do dzisiaj. Chcieliśmy z tej okazji serdecznie podziękować wszystkim naszym klientom. To dzięki Wam możemy się rozwijać i każdego dnia zarówno podnosić jakość świadczonych przez nas usług jak i rozszerzać ich zakres. Bardzo dziękujemy za dotychczasowe zaufanie, jakim nas obdarzacie i prosimy, zostańcie z nami, bo naprawdę warto!

Dariusz Mucha / BTD Services

Język perski

26.10.2015

Miło nam poinformować, iż ostatnio do naszego zespołu dołączył doświadczony tłumacz języka perskiego - native speaker tego języka. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Tłumaczenie publikacji medycznej

08.07.2015

Właśnie zakończyliśmy tłumaczenie II wydania książki Uwe Groebera pt. "Leki i mikroskładniki odżywcze". Projekt był realizowany dla naszego klienta, Wydawnictwa Medycznego i Farmaceutycznego MEDPHARM Polska z siedzibą we Wrocławiu.

Język turecki w ofercie

26.05.2015

Od dzisiaj rozszerzamy naszą ofertę również o tłumaczenia ustne i pisemne dla j. tureckiego, z możliwością zamówienia korekty native speakera dla tłumaczeń pisemnych. Zapraszamy!

Tłumaczenia medyczne

02.05.2015

Miło nam poinformować, iż rozbudowaliśmy nasz zespół tłumaczy medycznych. Dołączyło do nas kilku doświadczonych tłumaczy z wykształceniem kierunkowym, którzy są również naszymi konsultantami w dziedzinie medycyny i farmaceutyki, zapewniając najwyższy poziom tłumaczeń nawet przy najtrudniejszych tekstach i publikacjach.

Blog firmowy

11.03.2015

Od dzisiaj zapraszamy wszystkich również na naszego firmowego bloga www.potlumaczeni.pl, na którym, oprócz uzupełniania informacji ze strony internetowej, publikować będziemy również ciekawe artykuły z branży. Zapraszamy wszystkich do lektury!

Rebranding

01.03.2015

Mamy przyjemność poinformować, iż z dniem dzisiejszym Biuro Tłumaczeń i Doradztwa BTD zmieniło nazwę na BTD Services, które jest naturalnym kontynuatorem swojego poprzednika. Zmienił się także adres naszej strony internetowej - od dzisiaj zapraszamy na www.btdservices.pl, gdzie można zapoznać się z naszą nową ofertą, rozszerzoną m.in. o profesjonalny skład DTP.

Zamów teraz Bezpłatna wycena

Języki tłumaczeń

angielski niemiecki francuski rosyjski włoski hiszpański portugalski niderlandzki duński szwedzki norweski czeski słowacki węgierski bułgarski rumuński chorwacki grecki macedoński serbski słoweński bośniacki ukraiński białoruski litewski łotewski estoński mołdawski kataloński chiński japoński arabski