Aktualności

Home | Aktualności

Aktualności
02.11.2017

Tłumaczenie patentów technicznych, medycznych i biotechnologicznych

Miło nam poinformować, iż od ponad sześciu miesięcy współpracujemy z Kancelarią Patentową "Rejman" s.c. z Wrocławia, dla której regularnie tłumaczymy skomplikowane wnioski patentowe z zakresu biotechnologii, chemii, medycyny, mechaniki i elektroniki.

29.03.2017

Tłumaczenie ustne szeptane podczas konferencji organizowanej przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii

W dniach 28-29 marca 2017r. BTD Services zapewniało obsługę tłumaczeniową podczas konferencji Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii organizowanej we Wrocławiu. Konferencja była tłumaczona na j. angielski dla zagranicznych gości.

17.03.2017

Współpraca z CMC KUHNKE GmbH

W ostatnim czasie poziom świadczonych przez nas usług doceniło CMC KUHNKE GmbH - niemiecka centrala amerykańskiego koncernu specjalizującego sie w produkcji urządzeń pomiarowych dla przemysłu spożywczego. CMC KUHNKE pozostaje liderem w branży od momentu powstania w 1971r. Dla naszego klienta realizujemy tłumaczenia techniczne z j. angielskiego i niemieckiego na wszystkie języki europejskie.

28.02.2017

Tłumaczenie dokumentacji dot. budowy mostu w Norwegii

Dla naszego klienta zakończyliśmy właśnie tłumaczenie z j. norweskiego obszernej dokumentacji technicznej (450 stron) dot. budowy mostu w Norwegii.

03.11.2016

Współpraca z MARUBOSHI Central & Eastern Europe Sp. z o.o.

Miło nam poinformować, iż od lipca 2016 r. ściśle współrpacujemy z oddziałem japońskiej firmy Maruboshi Co., Ltd., zajmującej się tłumaczeniami specjalistycznymi oraz lokalizacją dokumentacji technicznej. Firma matka, Maruboshi Co. Ltd., została założona 28 lipca 1954 roku w Tokio. Dla europejskiego oddziału MARUBOSHI realizujemy skomplikowane projekty DTP.

30.09.2016

Tłumaczenie na 6 języków

Dla naszego klienta - wiodącego producenta drzwi na rynku polskim, firmy DRE Sp. z o.o. zakończyliśmy realizację projektu tłumaczeniowego polegającego na tłumaczeniu na 6 języków instrukcji obsługi oraz kart gwarancyjnych. Tłumaczenie wykonywaliśmy na j. angielski, niemiecki, czeski, słowacki, rumuński i węgierski.

05.07.2016

Skład książki wraz z projektem okładki

Miło nam poinformować, iż zakończyliśmy kompleksowy skład książki (wraz z projektem okładki) pana Henryka Monkiewicza. Poradnik "Miody, zioła i warzywa, czyli z naturą zdrowiej" ukaże się na rynku już niedługo i jest skierowany do wszystkich miłośników zdrowego stylu życia i zdrowego odżywiania. Gorąco polecamy!

10.05.2016

Skład komputerowy (DTP) ulotek leku

Zakończyliśmy realizowany dla naszego warszawskiego klienta projekt z zakresu składu ulotek i nalepek na opakowania wprowadzanego na polski rynek leku

09.05.2016

Nowi native speakerzy w naszym zespole

W ostatnich tygodniach powiększyliśmy nasz zespół o kilku nowych native speakerów, którzy czuwają nad jakością przekładów na j. obcy. Dołączyli do nas koledzy z: Wielkiej Brytani, USA, Niemiec, Włoch, Francji, Belgii, Hiszpani, Rosji i Węgier

02.11.2015

Szóste urodziny!

To już 6 lat! W listopadzie 2009 r. rozpoczęliśmy świadczenie usług dla Państwa i współpraca ta trwa do dzisiaj. Chcieliśmy z tej okazji serdecznie podziękować wszystkim naszym klientom. To dzięki Wam możemy się rozwijać i każdego dnia zarówno podnosić jakość świadczonych przez nas usług jak i rozszerzać ich zakres. Bardzo dziękujemy za dotychczasowe zaufanie, jakim nas obdarzacie i prosimy, zostańcie z nami, bo naprawdę warto!

Dariusz Mucha / BTD Services

26.10.2015

Język perski

Miło nam poinformować, iż ostatnio do naszego zespołu dołączył doświadczony tłumacz języka perskiego - native speaker tego języka. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

08.07.2015

Tłumaczenie publikacji medycznej

Właśnie zakończyliśmy tłumaczenie II wydania książki Uwe Groebera pt. "Leki i mikroskładniki odżywcze". Projekt był realizowany dla naszego klienta, Wydawnictwa Medycznego i Farmaceutycznego MEDPHARM Polska z siedzibą we Wrocławiu.

26.05.2015

Język turecki w ofercie

Od dzisiaj rozszerzamy naszą ofertę również o tłumaczenia ustne i pisemne dla j. tureckiego, z możliwością zamówienia korekty native speakera dla tłumaczeń pisemnych. Zapraszamy!

02.05.2015

Tłumaczenia medyczne

Miło nam poinformować, iż rozbudowaliśmy nasz zespół tłumaczy medycznych. Dołączyło do nas kilku doświadczonych tłumaczy z wykształceniem kierunkowym, którzy są również naszymi konsultantami w dziedzinie medycyny i farmaceutyki, zapewniając najwyższy poziom tłumaczeń nawet przy najtrudniejszych tekstach i publikacjach.

11.03.2015

Blog firmowy

Od dzisiaj zapraszamy wszystkich również na naszego firmowego bloga www.potlumaczeni.pl, na którym, oprócz uzupełniania informacji ze strony internetowej, publikować będziemy również ciekawe artykuły z branży. Zapraszamy wszystkich do lektury!

01.03.2015

Rebranding

Mamy przyjemność poinformować, iż z dniem dzisiejszym Biuro Tłumaczeń i Doradztwa BTD zmieniło nazwę na BTD Services, które jest naturalnym kontynuatorem swojego poprzednika. Zmienił się także adres naszej strony internetowej - od dzisiaj zapraszamy na www.btdservices.pl, gdzie można zapoznać się z naszą nową ofertą, rozszerzoną m.in. o profesjonalny skład DTP.