Aktualności

Home| Aktualności

Aktualności
16.01.2020

Tłumaczenie publikacji Jerzego Zięby na j. niemiecki

Miło nam poinformować, iż na rynku niemieckim została wydana druga część publikacji Jerzego Zięby "Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie.", do której tłumaczenie wykonał nasz zespół.

02.11.2017

Tłumaczenie patentów technicznych, medycznych i biotechnologicznych

Miło nam poinformować, iż od ponad sześciu miesięcy współpracujemy z Kancelarią Patentową "Rejman" s.c. z Wrocławia, dla której regularnie tłumaczymy skomplikowane wnioski patentowe z zakresu biotechnologii, chemii, medycyny, mechaniki i elektroniki.

29.03.2017

Tłumaczenie ustne szeptane podczas konferencji organizowanej przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii

W dniach 28-29 marca 2017r. BTD Services zapewniało obsługę tłumaczeniową podczas konferencji Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii organizowanej we Wrocławiu. Konferencja była tłumaczona na j. angielski dla zagranicznych gości.

17.03.2017

Współpraca z CMC KUHNKE GmbH

W ostatnim czasie poziom świadczonych przez nas usług doceniło CMC KUHNKE GmbH - niemiecka centrala amerykańskiego koncernu specjalizującego sie w produkcji urządzeń pomiarowych dla przemysłu spożywczego. CMC KUHNKE pozostaje liderem w branży od momentu powstania w 1971r. Dla naszego klienta realizujemy tłumaczenia techniczne z j. angielskiego i niemieckiego na wszystkie języki europejskie.

28.02.2017

Tłumaczenie dokumentacji dot. budowy mostu w Norwegii

Dla naszego klienta zakończyliśmy właśnie tłumaczenie z j. norweskiego obszernej dokumentacji technicznej (450 stron) dot. budowy mostu w Norwegii.

03.11.2016

Współpraca z MARUBOSHI Central & Eastern Europe Sp. z o.o.

Miło nam poinformować, iż od lipca 2016 r. ściśle współrpacujemy z oddziałem japońskiej firmy Maruboshi Co., Ltd., zajmującej się tłumaczeniami specjalistycznymi oraz lokalizacją dokumentacji technicznej. Firma matka, Maruboshi Co. Ltd., została założona 28 lipca 1954 roku w Tokio. Dla europejskiego oddziału MARUBOSHI realizujemy skomplikowane projekty DTP.

30.09.2016

Tłumaczenie na 6 języków

Dla naszego klienta - wiodącego producenta drzwi na rynku polskim, firmy DRE Sp. z o.o. zakończyliśmy realizację projektu tłumaczeniowego polegającego na tłumaczeniu na 6 języków instrukcji obsługi oraz kart gwarancyjnych. Tłumaczenie wykonywaliśmy na j. angielski, niemiecki, czeski, słowacki, rumuński i węgierski.

05.07.2016

Skład książki wraz z projektem okładki

Miło nam poinformować, iż zakończyliśmy kompleksowy skład książki (wraz z projektem okładki) pana Henryka Monkiewicza. Poradnik "Miody, zioła i warzywa, czyli z naturą zdrowiej" ukaże się na rynku już niedługo i jest skierowany do wszystkich miłośników zdrowego stylu życia i zdrowego odżywiania. Gorąco polecamy!

10.05.2016

Skład komputerowy (DTP) ulotek leku

Zakończyliśmy realizowany dla naszego warszawskiego klienta projekt z zakresu składu ulotek i nalepek na opakowania wprowadzanego na polski rynek leku

09.05.2016

Nowi native speakerzy w naszym zespole

W ostatnich tygodniach powiększyliśmy nasz zespół o kilku nowych native speakerów, którzy czuwają nad jakością przekładów na j. obcy. Dołączyli do nas koledzy z: Wielkiej Brytani, USA, Niemiec, Włoch, Francji, Belgii, Hiszpani, Rosji i Węgier

02.11.2015

Szóste urodziny!

To już 6 lat! W listopadzie 2009 r. rozpoczęliśmy świadczenie usług dla Państwa i współpraca ta trwa do dzisiaj. Chcieliśmy z tej okazji serdecznie podziękować wszystkim naszym klientom. To dzięki Wam możemy się rozwijać i każdego dnia zarówno podnosić jakość świadczonych przez nas usług jak i rozszerzać ich zakres. Bardzo dziękujemy za dotychczasowe zaufanie, jakim nas obdarzacie i prosimy, zostańcie z nami, bo naprawdę warto!

Dariusz Mucha / BTD Services

26.10.2015

Język perski

Miło nam poinformować, iż ostatnio do naszego zespołu dołączył doświadczony tłumacz języka perskiego - native speaker tego języka. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

08.07.2015

Tłumaczenie publikacji medycznej

Właśnie zakończyliśmy tłumaczenie II wydania książki Uwe Groebera pt. "Leki i mikroskładniki odżywcze". Projekt był realizowany dla naszego klienta, Wydawnictwa Medycznego i Farmaceutycznego MEDPHARM Polska z siedzibą we Wrocławiu.

26.05.2015

Język turecki w ofercie

Od dzisiaj rozszerzamy naszą ofertę również o tłumaczenia ustne i pisemne dla j. tureckiego, z możliwością zamówienia korekty native speakera dla tłumaczeń pisemnych. Zapraszamy!

02.05.2015

Tłumaczenia medyczne

Miło nam poinformować, iż rozbudowaliśmy nasz zespół tłumaczy medycznych. Dołączyło do nas kilku doświadczonych tłumaczy z wykształceniem kierunkowym, którzy są również naszymi konsultantami w dziedzinie medycyny i farmaceutyki, zapewniając najwyższy poziom tłumaczeń nawet przy najtrudniejszych tekstach i publikacjach.

11.03.2015

Blog firmowy

Od dzisiaj zapraszamy wszystkich również na naszego firmowego bloga www.potlumaczeni.pl, na którym, oprócz uzupełniania informacji ze strony internetowej, publikować będziemy również ciekawe artykuły z branży. Zapraszamy wszystkich do lektury!

01.03.2015

Rebranding

Mamy przyjemność poinformować, iż z dniem dzisiejszym Biuro Tłumaczeń i Doradztwa BTD zmieniło nazwę na BTD Services, które jest naturalnym kontynuatorem swojego poprzednika. Zmienił się także adres naszej strony internetowej - od dzisiaj zapraszamy na www.btdservices.pl, gdzie można zapoznać się z naszą nową ofertą, rozszerzoną m.in. o profesjonalny skład DTP.

Solaris Bus & Coach
CMC-KUHNKE
Spiromatic
Deftrans
Tarczyński
Omega
Mikroster
Dinx Group