O firmie

Home| O firmie

O firmie

KIM JESTEŚMY?

Działamy na rynku europejskim od roku 2009. Mimo, iż trzon zespołu nadal stanowią absolwenci prestiżowej Szkoły Tłumaczy i Języków Obcych UAM w Poznaniu, to w ciągu 10 lat naszej działalności nasza kadra stała się bardzo międzynarodowa. Pomimo wielu różnic pomiędzy poszczególnymi członkami zespołu, łączą nas dwie rzeczy – pasja i doświadczenie.

Obecna oferta BTD Services to tak naprawdę wypadkowa umiejętności i doświadczenia ludzi, którzy ze sobą współpracują. I pomimo wielu indywidualności w naszych szeregach, tworzymy wyjątkowy zespół, co przekłada się na wysoki poziom świadczonych przez nas usług.

Są wśród nas tłumacze pisemni specjalizujący się w najtrudniejszych dziedzinach przekładu, doświadczeni tłumacze konferencyjni, autorzy tłumaczeń wielu książek i publikacji, specjaliści DTP, korektorzy, konsultanci, copywriterzy, graficy i programiści.

Nasi tłumacze ustni obsługiwali m.in. konferencje rządowe, seminaria naukowe oraz rozmowy handlowe największych międzynarodowych koncernów. Robimy to przez wiele lat. I będziemy robić nadal. Z korzyścią dla Ciebie!

Więcej o naszym zespole możesz dowiedzieć się tutaj.

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

To zależy, czego oczekujesz… Jeśli tłumaczeniem lub składem tekstu może według Ciebie zajmować się każdy, kto potrafi korzystać z Google Translate lub zdawał maturę rozszerzoną z języka obcego, nie będziemy Cię przekonywali, że jest inaczej.

Jeżeli jednak trafiłeś na naszą stronę, gdyż podobnie jak my cenisz sobie jakość oraz szukasz partnera, któremu będziesz mógł zlecić pełną obsługę tłumaczeniową lub który przygotuje dla Ciebie profesjonalne materiały nadające się do publikacji, wówczas nie wyjdziesz od nas z pustymi rękami. Dostaniesz to, czego potrzebujesz, a sam będziesz mógł się zająć swoja działalnością.

Mieliśmy okazje zbierać doświadczenie i uczyć się zawodu u boku najlepszych tłumaczy i pracując przy najtrudniejszych projektach. Wierzymy, że wysoka jakość tłumaczeń to nie luksus, lecz obowiązek każdego biura i każdego tłumacza. Nas nie stać na utratę Twojego zaufania, a Ciebie na utratę zaufania Twoich klientów.

Solaris Bus & Coach
CMC-KUHNKE
Spiromatic
Deftrans
Tarczyński
Omega
Mikroster
Dinx Group