FacebookGoogle+
Nasze usługi Twoją najlepszą wizytówką

CENY

Tłumaczenia

Z pewnością znajdziesz na rynku kilka ofert tańszych niż nasza. Wiemy to, gdyż każdego dnia poprawiamy takie tłumaczenia. Koszt naszych usług to tak naprawdę cena jaką my płaciliśmy za naszą wiedzę, umiejętności i sprzęt. A my na tym nie oszczędzaliśmy.

Dlaczego więc pomimo tego nasze ceny są tak atrakcyjne? Oszczędzamy tam, gdzie nie pociąga to za sobą obniżenia jakości tłumaczenia, czyli m.in.:

  • współpracujemy ze stałym i sprawdzonym zespołem tłumaczy, co pozwala nam zaoferować Ci pełen zakres rabatów i zniżek (m.in. z tytułu stałej współpracy czy przy okazji większych zleceń); nigdy nie korzystamy z podwykonawców!
  • jako mała firma, nie potrzebujemy rozrośniętej administracji, koszty której musielibyśmy przerzucać na klientów
  • wykorzystujemy w naszej pracy programy wspomagające tłumaczenie (tzw. CAT), nie obciążając Cię tym samym niepotrzebnie za tłumaczenie tekstów powtarzalnych
  • przy stałej współpracy rozliczamy teksty na podstawie tekstu źródłowego, czyli z góry wiesz ile zapłacisz za usługę
  • rozliczamy tłumaczenia zwykłe na podstawie strony obliczeniowej wynoszącej 1800 znaków ze spacjami, co w porównaniu z ofertami wielu innych biur stanowi nawet 15% oszczędności na samej objętości tekstu
  • dzięki szerokiemu zespołowi native speakerów, tłumaczymy także bezpośrednio m.in. z j. angielskiego i niemieckiego, przez co naszą ofertę dla tłumaczeń w tych kombinacjach cechuje dużo wyższa jakość niż w pozostałych biurach na rynku polskim, oraz dużo niższa cena niż w pozostałych biurach na rynkach zachodnich!
  • nasza wiedza i doradztwo są zawsze wartością dodaną, za którą nic nie płacisz!

​Zamów JUŻ TERAZ bezpłatną wycenę interesującej Cię usługi tłumaczeniowej i przekonaj się sam, ile możesz zyskać na współpracy z nami. Pamiętaj, nasze doświadczenie pracuje dla Ciebie!

DTP i usługi dodatkowe

Każde zlecenie z zakresu przygotowania materiałów do druku, tworzenia stron www oraz pozostałych usług dodatkowych jest wyceniane indywidualnie. Na atrakcyjność naszych cen wpływ mają m.in.:

  • nasz stały i sprawdzony zespół, który doświadczenie potrzebne do realizacji Twoich zleceń zbierał przez wiele lat
  • praca z wykorzystaniem najnowszego i najbardziej zaawansowanego oprogramowania
  • know-how umożliwiające optymalizację każdego realizowanego dla Ciebie zlecenia.

lub zadzwoń do nas. Poprosimy Cię o wypełnienie kwestionariusza odnośnie Twoich oczekiwań i doradzimy najlepsze rozwiązanie!

Zamów teraz Bezpłatna wycena

Języki tłumaczeń

angielski niemiecki francuski rosyjski włoski hiszpański portugalski niderlandzki duński szwedzki norweski czeski słowacki węgierski bułgarski rumuński chorwacki grecki macedoński serbski słoweński bośniacki ukraiński białoruski litewski łotewski estoński mołdawski kataloński chiński japoński arabski